Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber penzionohet nga muzika përkohësisht

Muzikë  |  26.03.2019 Ora 11:49   
Justin Bieber ka njoftuar fansat se momentalisht ka marrë pushim nga muzika për tu fokusuar më shumë për shëndetin e tij mendor dhe familjen.

Bieber theksoi se muzika është ende pjesë e rëndësishme e jetës së tij dhe se një ditë do ti rikthehet muzikës, por momentalisht do ti fokusohet bashkëshortes së tij dhe vetes, shkruan RadioPlus.

Më parë këtë muaj, Bieber pati postuar një shkrim së ai është duke pasur shumë vështirësi dhe se ka kërkuar nga fansat të luten për të.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing