Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sia bëhet këngëtarja me më së shumti klikime në Youtube (VIDEO)

Muzikë  |  27.03.2019 Ora 11:59   
“Elastic Heart” nga Sia zyrtarisht ka kaluar shifrën e një miliardë shikimeve në Youtube këtë javë, duke i dhënë asaj titullin si femra me më së shumti klikime në të gjitha spotet muzikore në Youtube, shkruan RadioPlus.

Videot që kanë kaluar këtë shifër të Sias janë “Chandelier”, “Cheap Thrills”, “Titanium” dhe “Diamonds” ku ka qenë tekstshkruese.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing