Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sarah Jessica Parker & Kim Cattrall

Film  |  12.02.2018 Ora 12:39   

Ato dikur ishin shoqe shumë të mira përderisa ishin pjesë e serisë së famshme “Sex and the City”, por që Sarah Jessica Parker ka shumë kohë që dihet se nuk I ka raportet e mira me ish bashkëaktoren e saj Kim Cattrall.

Por që gjithqka u vërtetua ditë më parë kur Kim përmes rrjeteve sociale lajmëroi se vëllai I saj kishte ndërruar jetë, e në anën tjetër Sarah dhe emra të tjerë të njohur asaj I dërgojnë ngushëllime, Kim I kthen aktores Parker postimin duke I thënë se në këto ditë të rënda ajo dhe familja e saj nuk kanë nevojë për ngushëllimin e aktores Sarah Jessica Parker.

Duke vazhduar edhe më një tjetër postim më vonë, duke I treguar njëherë e mirë se ato më dhe kohë më parë nuk janë shoqe. Problemet mes të dy aktoreve kanë filluar shumë vitë më parë, krejt qka Kim nuk duronte tek Sarah ishte se kjo e fundit dëshiron të jetë lidere kudo që është.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing