Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa së bashku me producentin e famshëm për albumin debutues

Muzikë  |  05.04.2019 Ora 10:53   
Dua Lipa është bashkuar në ekip me Nile Rodgers për lansimin e albumit të saj debutues.

 Këngëtarja kosovare ka në plan për të shkuar me një zhanër të ri muzikor për të, duke dashur të përfshij edhe reper në këngët e rradhës, shkruan RadioPlus.

Producenti i famshëm Rodgers, me të cilin po bashkëpunon Dua, ka prodhuar albume për këngëtar të famshëm si David Bowie, Madonna dhe Mick Jagger.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing