Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B kryeson me nominime në Billboard Music Award 2019

Muzikë  |  05.04.2019 Ora 10:54   
Cardi B udhëheq nominimet në Billboard Music Award 2019, duke qenë prezente në 21 sosh.

Reperja është përzgjedhur në top kategoritë duke përfshirë, “Top Artist”, “Top Rap Artist” dhe “Top Hot 100 Artist”, shkruan RadioPlus.

Pas Cardi B, me nominime pasojnë Drake dhe Post Malone me nga 17.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing