Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jonas Brothers lansojnë këngën më të re "Cool" (VIDEO)

Muzikë  |  05.04.2019 Ora 10:56   
Pas këngës së fundit të lansuar “Sucker”, Jonas Brothers janë bashkuar përsëri për singlin më të ri.

“Cool” titullohet kënga më e rë e vëllëzërve që vjen me një vibe nga vitet 80-të, shkruan RadioPlus.

Singlin më të ri mund ta dëgjoni në RadioPlus dhe platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing