Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ciara me albumin e saj më të ri

Muzikë  |  12.02.2018 Ora 12:48   

Këngëtarja e njohur amerikane, Ciara ka paralajmruar albumin e saj më të ri, të shtatin me radhë në karrierën e saj.
Këngëtarja 32 vjecare ka treguar se një pjesë të madhe të albumit të saj të ri e ka përfunduar sa ka qenë në pritje të lindjes së vajzës së saj, Sienna dhe se tani është rikthyer në studio për ta përfunduar albumin.
Megjithëse Ciara nuk ka dhënë ndonjë datë të saktë se kur do ta lansojë albumin e ri, por kjo pritet të bëhet në javët e ardhshme pasi pjesa më e madhe e punës ka përfunduar. Radio Plus
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing