Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ava Max kap shifrën e 18 milionë klikimeve në Youtube (VIDEO_

Muzikë  |  10.04.2019 Ora 10:48   
Këngëtarja shqiptare, Ava Max po vazhdon me suksese në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo, së fundmi ka publikuar projektin më të ri të titulluar “So Am I”, që deri tani ka marrë mbi 18 milionë klikime, shkruan RadioPlus.

Ava muajin e fundit ka kryesuar edhe toplistat në Britani të Madhe me këngën “Sëeet but Psycho” – këngë e cila ka qenë më e transmetuara në këtë shtet duke lënë pas edhe emrat e njohur si Ariana Grande, Calvin Harris dhe Dua Lipa.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing