Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Katie Holmes dhe Jamie Foxx më të dashuruar se kurrë

Film  |  10.04.2019 Ora 13:16   
Para pak javësh u raportua se Katie Holmes dhe Jamie Foxx I kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeqare, të cilën arritën ta mbajnë shumë gjatë në fshehtësi të plotë.

Por këto ishin vetëm se thashetheme sepse dyshja janë parë jashtë dorë për dore dhe dukeshin më të lidhur se asnjëherë. Besohet se Katie dhe Jamie janë bashkë për afro 6 vite, ndërsa është hera e parë që ata shihen në praninë ë vajzës së aktorit Foxx, Corinne 25 vjec.

Corinne është vajza e madhe e aktorit Jamie, nga martesa e tij me Connie Kline e cila është një aktore dhe modele, ndërsa ai ka edhe një tjetër fëmijë vajzën Annalise nga lidhjet e tij të mëhershme. Në anën tjetër Katie ka vetëm një vajzë Surin 12 vjec nga martesa e saj me aktorin Tom Cruise. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing