Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Camila Cabello do të jetë Cinderella në ribërjen e re të këtij filmi

Film  |  10.04.2019 Ora 13:25   
Të gjithë ndoshta kanë menduar se filmat për Cinderella-n kanë marrë fund dhe se nuk ka më një ribërje e cila mund të dukej interesant për publikun dhe ata të cilët e duan Cinderella-n.

Por që Sony ka dalë me një plan që do ta bëjë në versionin e tyre tregimin për të famshmen Cinderella dhe thuhet se rolin e saj do ta luajë pikërisht Camila Cabello.

Filmi do të ketë për regjisorë Kay Cannon I cili bëri “Blockers”, ndërsa idea do të vihet në shirit filmik nga një ëndërr e James Corden, aktorit, show-menit dhe atij I cili huazoi zërin për Peter Rabbit.

Të tjera detaje nuk janë bërë ende të ditura se kush do të jenë vazjat që do të luajnë vajzat e njerkës së saj e të tjerë. Megjithatë edhe pse pa info të tjera, besohet se filmi do të fillojë xhirimet këtë vit./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing