Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lil Uzi Vert kthehet edhe me dy këngë të tjera (VIDEO)

Muzikë  |  11.04.2019 Ora 10:52   
Para pak javësh kur iu rikthye muzikës me këngën “Free Uzi”, Lil Uzi Vert ka lansuar dy këngë përnjëherë.

“Sanguine Paradise” dhe “That’s A Rack” janë këngët e publikuara nga reperi, që si duket I është rikthyer muzikës fuqishëm, shkruan RadioPlus.

Këngët do të jenë pjesë e albumit “Eternal Atake” që lansohet shumë shpejtë.Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing