Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

LSD me album debutues

Muzikë  |  12.04.2019 Ora 14:11   
Treshja Labirinth, Sia dhe Diplo kanë lansuar albumin debutues si grup.

Nga viti 2018 kur edhe kanë lansuar këngën e parë, LSD mbrëmë kanë publikuar albumin ku përfshihen edhe këngët e reja  si “Audio”, “No New Friends” apo edhe hitin e famshëm “Thounderclouds”, shkruan RadioPlus.

Albumin mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing