Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

BTS dhe Halsey me rekord të ri në Youtube (VIDEO)

Muzikë  |  15.04.2019 Ora 11:02   
BTS dhe Halsey kanë bërë historinë më këngën e tyre më të re “Boy With Luv”.

Brenda 24 orëve që nga lansimi, kënga është shikuar më së shumti herë në historinë e Youtube, shkruan RadioPlus.

Në 24-orëshin e parë kënga është klikuar mbi 56 milionë herë, ku tani dy ditë nga lansimi, videoklipi regjistron 130 milionë klikime.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing