Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Lawrence gjithmonë di që të tjerët ti bëjë të kthejnë kokat nga ajo

Film  |  12.02.2018  |  59 Lexime

 Ajo gjithmonë është në hap me modën dhe Jennifer Lawrence gjithmonë di që të tjerët ti   bëjë të kthejnë kokat nga ajo. Ylli 27 vjeq I filmit është parë rrugëve të Los Angeles   bashkë  me një shoqe të sajën dhe e veshur shumë thjeshtë.

 Filmi I saj më I ri “Red Sparrow” do të fillojë të shfaqet nëpër kinematë botërore më datën   2  mars. Në këtë film ajo luan rolin e spiunes Dominika Egorova, një balerine të famshme   ruse.

 Filmi është I bazuar në novelën e shkruar nga Jason Matthews, një officer zyrtar I CIA-s.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing