Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Khalid me "Free Spirit" në krye të Billboard 200 Albums Chart

Muzikë  |  15.04.2019 Ora 11:03   
Khalid ka arritur të kapë për herë të parë vendin e parë në Billboard 200 Albums Chart, me albumin e tij të tretë, Free Spirit.

Seti i lansuar më 5 prill, ka shitur mbi 202 mijë kopje dhe është dëgjuar mbi 85 mijë herë në platformat muzikore online, shkruan RadioPlus.

Në vendin e dytë është Billie Eilish me “When We Fall Asleep, Where Do We Go” dhe podiumin e mbyll Nipsey Hussle me “Victory Lap”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing