Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa më 14 shkurt në “Jimmy Kimmel Live”

Muzikë  |  13.02.2018 Ora 10:18   
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa e cila momentalisht është duke realizuar koncerte në vende të ndryshme të botës në kuadër të turnout të saj botëror, në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt do të performojë live në shoun e njohur amerikan “Jimmy Kimmellive”.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur vetë krijuesja e hitit “Neë Rules” përmes profilit të saj në rrjetin social Instagram.
“Jam shumë e lumtur që sërish do të jem pjesë “Jimmy Kimmel Live” për të performuar më 14 shkurt. Ejani dhe më shihni”, ka shkruar Dua Lipa. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing