Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pas shumë kohësh, Cher është rikthyer të performoj live

Muzikë  |  07.05.2019 Ora 11:11   
Pas shumë kohësh, ikona e muzikës Cher është kthyer të performojë live në ceremoninë “Met Gala”.

Shfaqur në stilin e saj të përhershëm, Cher argëtoi të pranishmit me hitet e saj “Believe”, “If I Could Turn Back Time” dhe “Waterloo” të grupit ABBA, shkruan RadioPlus.

“Met Gala” është një ceremoni ku mblidhen fytyrat e famshme të gjitha fushave për një temë të caktuar.``

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing