Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Imagine Dragons do të performojnë në finalen e UEFA Champions League

Muzikë  |  10.05.2019 Ora 11:27   
UEFA dhe Pepsi kanë lajmëruar se Imagine Dragons do të performojnë në finalen e madhe të UEFA Champions League.

Fituesit e Grammy Award do ti sjellin hitet si “Believer”, “Radioactive” dhe “Thunder” në stadiumin “Wanda Metropolitano” në Madrid, shkruan RadioPlus.

Finalja do të zhvillohet më 1 qershor.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing