Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem dhe Sheeran publikojnë videoklipin e "River" (Video)

Muzikë  |  15.02.2018 Ora 10:02   

Eminem dhe Ed Sheeran mbrëmë sollën videoklipin e këngës së tyre të përbashkët "River".

Kënga "River" dy muaj më parë u lansua fillimisht në versionin audio dhe është pjesë e albumit të ri të Eminem "Revival" të cilin ai e publikoi në dhjetor të vitit 2017.

Bashkëpunimi  mes dy emrave të famshëm në  këngën "River" është pëlqyer mjaft shumë nga publiku. Kënga qysh në ditët e para të lansimit ka depërtuar dhe ka kryesuar në toplistat më të mëdha botërore.

Edhe videoklipi i këngës "River" qysh në orët e para të publikimit mori shumë komente pozitive nga fansat e këngëtarëve. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing