Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora: Jam shumë e lumtur që do vijë në Kosovë (Foto)

Muzikë  |  15.02.2018 Ora 10:06   
Tashmë është e konfirmuar se këngëtarja me famë botërore Rita Ora më 17 shkurt do të vijë në Prishtinë në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Këshilli Organizativ për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës ka konfirmuar se 17 shkurt 2018, në orën 22:00 para shikueseve dhe qytetarëve të Kosovës do të performojë këngëtarja më famë botërore Rita Ora.

Edhe vetë këngëtarja Rita Ora përmes një postimi në llogaritë e saj në rrjetet sociale është shprehur se është shumë e lumtur që do të vijë në Kosovë në 10 vjetorin e Pavarësisë.

"Pershendetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur qe do të jem me ju ne 10 vjetorin e Pavarësisë se Kosovës në Prishtinë. Kjo është një bluzë të cilën e kam dizejnuar për këtë rast dhe shpresoj të mbetet nje kujtim i mirë per të gjithë ne. Ju dua, Rita", ka shkruar Rita Ora. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing