Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dj Khaled lanson albumin "Father of Asahd"

Muzikë  |  17.05.2019 Ora 10:43   
Që nga paralajmërimi i lansimit të albumit në fillim të vitit 2018, Dj Khaled ka hedhur në treg setin e këngëve “Father of Asahd.

Producenti e ka ëmruar albumin “Father of Asahd” për nderë të djalit të tij Asahd I cili ka mbushur dy vjet, shkruan RadioPlus.

Albumi është lansuar mbrëmë dhe mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing