Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa dhe Tom Jones do të performojnë në festivalin filmik në Kanë

Muzikë  |  20.05.2019 Ora 10:42   
Dua Lipa dhe Tom Jones do të performojnë në natën gala të festivalit filmik në Kanë.

Sipas revistës Variety, të pranishmit me performancat e tyre do t’i argëtojnë dyshja e famshme, me këngët hite të tyre, shkruan RadioPlus.

Gjithashtu edhe Amber Heard, Naomi Campbell dhe Rita Ora janë në listën e mysafirëve për darkën vjetore të filmave të dhjetën me radhë të organizuar nga Charles Finch, Edëard Enninful dhe Michael Kors.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing