Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pas Evropës dhe Amerikës, "I Don't Care" kryeson edhe në Australi

Muzikë  |  20.05.2019 Ora 10:45   
Pas suksesit në Evropë dhe Amerikë, kënga “I Don’t Care” nga Ed Sheeran dhe Justin Bieber kanë arritur të jenë në krye të toplistave australiane.

Për dyshen kjo është hera e parë që janë në krye të tre kontinenteve njëkohësisht, me Pink që vazhdon të jetë e para në toplistë për albume, shkruan RadioPlus.

Në vendin e dytë renditet “Old Toën Road” dhe vendin e tretë Billie Eillish me Bad Guy.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing