Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna me album të ri

Muzikë  |  21.05.2019 Ora 10:55   
Rihanna jep detaje rreth albumit të ri.

Këngëtarja tha për T Magazine se ajo është duke bërë një album ‘Reggae’ edhe pse nuk e di kur do të lëshohet dhe ende nuk ka një titull, shkruan RadioPlus.

Rihanna poashtu konfirmoi se në album ka bashkëpunime me Lady Gaga dhe Drake.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing