Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna mohon bashkëpunimet me Lady Gaga dhe Drake

Muzikë  |  22.05.2019 Ora 10:53   
Rihanna ka mohuar mundësinë e bashkëpunimit me Lady Gaga dhe Drake në albumin e saj të nëntë.

Këngëtarja ka zbuluar se albumi “R9” është në zhvillim, por fansat nuk do të kenë mundësi të dëgjojnë duet me Gagën, shkruan RadioPlus.

Sa i përket duetit me Drake, ylli i Umbrella shtoi se nuk do të ndodhë në këtë album.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing