Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

French Montana lanson këngën e tij më të re në bashkëpunim (Video)

Muzikë  |  22.05.2019 Ora 10:55   
French Montana vjen me projektin e tij më të ri.

“Hold On” titullohet kënga më e re që vjen si zakonisht në bashkëpunim, ku kësaj rradhe Montana i ka bashkuar forcat me Max B, shkruan RadioPlus.

Kënga është pjesë e zhanrit rap-dance dhe është lansuar në cdo platformë muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing