Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - DRAKE (VIDEO)

Muzikë  |  22.05.2019 Ora 11:29   
Në këtë datë të vitit 2017, Drake ka thyer rekodrin e Adele për më së shumti çmime të fituara në një natë në Billboard Music Award.

Këngëtari kanadez doli nga kjo natë me 13 çmime, një më shumë se Adele para pak vitesh, shkruan RadioPlus.

Në atë natë në Las Vegas kemi parë  edhe Tëenty One Pilots që ka fituar çmimin për grupin më të mirë dhe Metallica me albumin më të mirë rock.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing