Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"I Don't Care" dhe "Old Town Road" vazhdojnë të kryesojnë në Australi

Muzikë  |  28.05.2019 Ora 11:10   
Pas Evropës dhe Amerikës, “I Don’t Care” dhe “Old Toën Road” nga Justin Bieber dhe Ed Sheeran respektivisht Lil Nas X dhe Billy Ray Cyrus vazhdojnë të kryesojnë toplistat në Australi.

Këngët janë në krye për të katërten javë me rradhë, ku dyshes I është bashkangjitur edhe Conard Seëell me këngën “Life”, shkruan RadioPlus.

Këngët mund ti dëgjoni në Radio Plus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing