Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora dhe Sean Paul së shpejti me këngë të re

Muzikë  |  29.05.2019 Ora 11:00   
Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora dhe rep artisti Sean Paul janë bërë bashkë për projektin e radhës i cili pritet të publikohet së shpejti.

‘Call on me’ titullohet bashkëpunimi mes dy artistëve. Kujtojmë se Rita është duke punuar edhe në projekte të tjera, shkruan RadioPlus.

Përmes një fotografie në Instagram, ajo ka njoftuar fansat e saj se më 31 maj, të premten, do të lansohet bashkëpunimi i saj me Dj Tiesto.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing