Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Maluma vazhdon të kryesojë në Top Latin Albums dhe Latin Rhythm Albums me "11:11"

Muzikë  |  30.05.2019 Ora 10:48   
Këngëtari latin Maluma ka hyrë në javën e tretë si kryesues në “Top Latin Albums” dhe “Latin Rhythm Albums” më “11:11” që është albumi i katërt I tij në përgjithësi.

Seti i këngëve javën e fundit është shitur mbi 70 mijë herë duke ruajtur kreun e podiumit, shkruan RadioPlus.

Në vendin e dytë qëndron Utopia nga Romeo Santos dhe pozitën e tretë Luis Fonsi me Vida.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing