Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Miley Cyrus lanson këngën "She is coming" (Video)

Muzikë  |  31.05.2019 Ora 10:47   
Miley Cyrus ka lansuar singling e saj më të ri.

“She is coming” titullohet kënga më e re e këngëtares nga Tennesse, që kishte pak kohë që e ka paralajmëruar se do të vijë me këngë të re, shkruan RadioPlus.

“She is coming”, do të jetë pjesë e albumit të ardhshëm “Mother’s Daughter” që mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe në RadioPlus. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing