Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Me këngë të re sot vjen edhe Cardi B (Video)

Muzikë  |  31.05.2019 Ora 10:51   
Me këngë të re sot ka ardhur edhe reperja amerikane Cardi B.

Artistja nga Bronxi i Neë York-ut ka lansuar këngën “Press” , në të cilën akuzon mediat kryesisht. Që nga bashkëpunimi me Bruno Mars “Please Me”, ky është singli i parë për Cardin që nga dhjetori i vitit të kaluar, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing