Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Old Town Road" kënga më dominuese në 25 vitet e fundit

Muzikë  |  05.06.2019 Ora 10:59   
“Old Town Road” nga Lil Nas X dhe Billy Ray Cyrus kanë hyrë në javën e nëntë si kryesues në Billboard Hot 100.

Kënga që është verzion remix, me këtë arritje është bërë kënga e parë më dominuese në toplista në 25 vitet e fundit, shkruan RadioPlus.

Kënga është dëgjuar në platformat muzikore online mbi 143 milionë herë.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing