Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Liam Gallagher vjen me "Shockwave" (Video)

Muzikë  |  07.06.2019 Ora 11:13   
Liam Gallagher ka hedhur në treg këngën e tij më të re. Singli, që titullohet “Shockwave” vjen si pjesë e albumit të dytë që do të vij shumë shpejt “Why My, Why Not”.

Kënga flet për një dashuri që nuk ka filluar kurrë dhe se si e ka përballuar vetë këngëtari atë, shkruan RadioPlus,

Këngën e gjeni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing