Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Adam Lambert krenar që është pjesë e grupit Queen

Muzikë  |  13.06.2019 Ora 11:05   
Rock këngëtari amerikan Adam Lambert ka thënë se ka mësuar shumë në rrugëtimin me grupin legjendar “Queen”.

Fituesi i American Idol i është bashkuar grupit që nga viti 2011 duke marrë pjesë në turet që ka pasur bendi, shkruan RadioPlus.

Ai kështu e zëvëndëson Freddie Mercury, ku Adam është shprehur se Freddie do të ishte krenar dhe do kishte pëlqyer muzikën e tij.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing