Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Është publikuar albumi "Madame X" nga Madonna

Muzikë  |  14.06.2019 Ora 10:53   
Mbretëresha e pop-it më në fund është rikthyer me album.

Bëhet fjalë për Madonnan që sot ka lansuar setin e këngëve “Madame X”, albumi I 14 ky për këngëtaren kanadeze në karrierë, shkruan RadioPlus.

Me 15 këngë të përfshira, “Madame X” është inspiruar nga jetesa e këngëtares në Lisbon të Portugalisë dhe përfshihen bashkëpunimet me Mike Dean, Diplo, Future, Maluma e të tjerë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing