Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran dhe Justin Bieber vazhdojnë të kryesojnë në Official Singles Chart

Muzikë  |  17.06.2019 Ora 11:50   
Ed Sheeran dhe Justin Bieber kanë shënuar javën e pestë në vendin e parë në Official Singles Chart pas një lufte të ngushtë me Lil Nas X.

Gjatë mesjavës “Old Toën Road” kryesonte toplistën, por me vetëm 1000 dëgjimë me shumë, “I Don’t Care” parakaloi duke u ngjitur në vendin e parë, shkruan RadioPlus.

Ndërkohë si muzikë debutuese me më së shumti pozita të fituara ishte “No Guidance” nga Chris Brown dhe Drake.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing