Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

BTS dhe Zara Larsson lansojnë këngë të re (VIDEO)

Muzikë  |  17.06.2019 Ora 11:54   
BTS dhe Zara Larsson kanë lansuar bashkëpunimin më të ri duke sjellur këngën “A Brand New Day”.

Kjo është kënga e dytë nga grupi që bashkëpunojnë me artistë të huaj, pas Halsey, shkruan RadioPlus.

Me producent nga Mura Masa “A Brand New Day” mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing