Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Geri Horner kërkon falje që braktisi bendin Spice Girls

Muzikë  |  18.06.2019 Ora 10:55   
Geri Horner ka kërkuar falje që e braktisi bendin Spice Girls në vitin 1998 dhe atë gjatë mbajtjes së koncertit të tyre të fundit në turneun e rikthimit.

Geri, e njohur më mirë si Ginger Spice, e braktisi bendin në kulmin e famës së saj 21 vjet më parë, shkruan RadioPlus.

Kërkim-falja e Gerit erdhi gjatë performancës së 13 dhe të fundit të Spice Girls në kuadër të turneut të Britanisë së Madhe dhe atë pak para se bendi ta këndonte hitin e tyre të madh "Goodbye".

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing