Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sebastian Maniscalco do të prezantoj në MTV Video Music Award

Muzikë  |  26.06.2019 Ora 11:02   
Me MTV Video Music Awards që është vetëm dy muaj larg, rrjeti organizativ ka bërë publike emrin e  prezantuesit që do të udhëheq ceremoninë e ndarjes së çmimeve.

Do të jetë Sebastian Maniscalco ai që do të prezantoj në natën e madhe të 26 gushtit, shkruan RadioPlus.

Maniscalco është komedian ku është shpallur më i miri i vitit 2018 nga Billboard dhe komediani më i paguar në vitet 2017 dhe 2018.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing