Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Range Rover Sport elektike

Auto  |  19.02.2018 Ora 16:45   
Supermakina pesë-vendëshe British P400e plug-in hibrid 4X4 ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet në malin Tianmen. Range Rover Sport elektrike bë e para në makinë në botë botë që ngjit këtë monument duke tërhequr vëmendjen e të gjithë turistëve dhe duke kaluar me sukses plot 99 kthesa.

Range Rover Sport kushton 70 mijë dollarë dhe duhet të karikohet në më pak se tre ore për të përshkruar pa frikë rreth 31 milje.

Komentet

Marketing

Tjera në Auto

Marketing