Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

J Cole lanson dy këngë të reja (Video)

Muzikë  |  02.07.2019 Ora 11:01   
Kur na ndajnë pak ditë nga lansimi i albumit “Revenge of the Dreamers III”, J Cole me ekipin e tij Dreamville kanë lansuar dy single nga seti I këngëve.

“Costa Rica” dhe “LamboTruck” janë këngët që u lansuan mbrëmë në verzionin audio, shkruan RadioPlus.

Albumi “Revenge of the Dreamers III” do të lansohet për publikun këtë të premte.Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing