Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - MONIE LOVE (VIDEO)

Muzikë  |  02.07.2019 Ora 11:21   
Ditëlindjen e 49 feston sot reperja dhe moderatorja britanike, Monie Love.

Ajo njihet si repere e respektuar në Britani të Madhe duke pasur impact edhe në Shtetet e Bashkuara, shkruan RadioPlus.

Ajo njihet për hitin “It’s A Shame”, këngë kjo që ka kaluar plotë javë në vendin e parë në toplistat angleze dhe amerikane.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing