Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

BTS lansojnë këngën e tyre më të re (Video)

Muzikë  |  03.07.2019 Ora 11:33   
K-pop gurpi i famshëm BTS kanë lansuar këngën e tyre më të re.

Singli i ri titullohet “Lights” që në treg është hedhur mbrëmë së bashku me videoklip. Kënga “Lights” është në gjuhën japoneze, ku është e treta këngë në gjuhë të huaj pas këngëve “Boy With Luv” dhe “Idol”, shkruan RadioPlus.

Singlin mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing