Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nas publikon datën për albumin "The Lost Tapes 2"

Muzikë  |  03.07.2019 Ora 11:35   
Pas 15 vitesh që nga lansimi i volumit të parë, reperi Nas edhe zyrtarisht ka dhënë datën për lansimit e albumit “The Lost Tapes 2”.

Volumi I dytë I albumit në treg vjen më 19 korrik të këtij viti ku do të përfshihen plotë 16 këngë nga vitet 2006 deri më 2018 të reperit, shkruan RadioPlus.

Pjesë e albumit do të jenë edhe Pharrell Ëilliams dhe Kanye West.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing