Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

NCT 127 bashkëpunojnë me Ava Max për remixin e këngës "So Am I"

Muzikë  |  04.07.2019 Ora 10:57   
K-pop grupi NCT 127 pritet ti bashkojnë forcat me këngëtaren shqiptare Ava Max për verzionin e ri të këngës “So Am I”.

Remixi që do të jetë shumë shpëjt në treg, do të jetë në gjuhën angleze dhe koreane, me bëndin që do të jetë hera e parë që bashkëpunojnë me këngëtare të huaj, shkruan RadioPlus.

Përndryshe “So Am I” është projekti më I fundit I këngëtares Ava Max.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing