Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arrestohet reperi Asap Rocky në Suedi

Muzikë  |  05.07.2019 Ora 10:58   
Reperi amerikan Asap Rocky është arrestuar për sulm të rëndë në Suedi.

Arrestimi duket të jetë në lidhje me një përleshje fizike që u bë të dielën dhe dukej të rrjedh nga një mosmarrëveshje mbi një palë kufje, shkruan RadioPlus.

Reperi është aktualisht në paraburgim.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing