Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

MGK përsëri me diss për Eminem (Video)

Muzikë  |  08.07.2019 Ora 11:10   
Pas këngës “Rap Devil”, Machine Gun Kelly ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar “Floor 13”.

Sikur të kënga e kaluar, MGK nuk ka harruar ta thumboj përsëri reperin veteran Eminem. Në këngë, MGK shprehet se në betejën e tyre, Eminem nuk mund ti qëndroj kohës dhe se duhet penzionohet, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing