Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce lanson kolonën zanore të filmit "Lion King" (Video)

Muzikë  |  10.07.2019 Ora 10:52   
Me filmin remake “Lion King” që premierën pati dje, këngëtarja amerikane Beyonce ka lansuar këngën “Spirit”.

Kjo është e para kolonë zanore që është bërë publike nga filmi “Lion King”, ku së bashku me Beyonce, në albumin e filmit janë të përfshirë edhe Childish Gambino dhe Rihanna, shkruan RadioPlus.

Filmi në Kosovë shfaqet më 18 korrik në Cineplexx.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing