Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sam Smith publikon këngën e parë për vitin 2019 (Video)

Muzikë  |  19.07.2019 Ora 11:35   
Këngëtari britanik Sam Smith është rikthyer me këngën e tij më të re.

Singli, që është I pari për këtë vit nga Smith, është lansuar sot ku titullohet “How Do You Sleep”, shkruan RadioPlus.

Këngën e ka sjellur me videoklip ku mund ta ndiqni në Youtube dhe ta dëgjoni në RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing